Môj anjel pôjde pred tebou

02.10.2021

Pošlem pred tebou anjela, aby ťa chránil na ceste a priviedol ťa na miesto, ktoré som pripravil. Toto hovorí Pán. 

Na ktoré miesto pôjdem?  Čo sa stane keď dnes umriem? 

Mám hovoriť za seba? Lebo ma volajú anjelom?

Nie, dnes nebudem hovoriť za seba. Ja som dnes nezomrela. 

Ale jej duša áno a dnes na tejto zemi už nemá meno. 

Pre túto Zem sa dnes stáva anjelom strážnym.

Nikdy sa neprebrala, keď vstúpila do toho tela, stále spala. Celú dobu snívala. Spoznala na tejto zemi iba snívanie. A tak celú dobu len snívala. O láske o šťastí. A v spánku jej dokonalá duša odletela. Boh nechcel, aby na zemi trpela. Nie. Bola na zem vyslaná, aby bola šťastná a aby veľa chránila. Aj keď to dobre vedela, len si na malú chvíľu zdriemla a snívala... Potom ju zavolal. Chcel ju späť. A ona ako priletela sem na Zem, odletela naspäť. Domov. Nad všetky duše v atmosfére, nad všetky hviezdy na Nebi, do toho oslepujúceho prenádherného svetla. Je doma.

Ich anjeli ustavične hľadia na tvár môjho Otca, 

ktorý je na nebesiach. 

A až teraz sa začala pomaly prebúdzať. Odpočíva na mieste lásky, ktoré je z čistej lásky, z čoho iného by bolo. Je čistá, nikdy nezhrešila, nikomu neublížila, nikdy ani mravcovi. A nie je sama, je Doma. Má tam svoju rodinu. Svojho Otca a svoju Matku. Aj svojho anjela strážneho, ktorý prichádzal na zem za ňou v rôznych podobách priateľstva, aj toho spoznala...

A keď sa k nej Boh skloní pobozká a objíme ju. Dá jej meno. Najdokonalejšie meno.  Ona vyrastie a bude mať svoju úlohu. Úlohu anjela. Teraz bude Doma aj na zemi. Cíti sa dôležitá a milovaná. Je šťastná, má iba čistú radosť z večnosti. Je milovaná a miluje. Nie je tam sama. Nikdy nebude. Cíti sa silná a odpočinutá. Ona sama sa stáva anjelom strážnym.  A tak to podľa mňa vypadá v Nebi  a nad všetkými hviezdami aj molekulami tela a srdca. Budeme doma vo večnej radosti lásky a pokoja. A staneme sa anjelmi strážnymi, lebo Nebo a Zem ich potrebuje.  

Vaša Sára